Uludağda Kayakçılar Yılın İlk Gününde Yerlerini Aldı

Türkiye’nin önemli kış turizm merkezlerinden olan Uludağ’da, 2012 yılının ilk gününde kayakçılar pistlerde karın tadını çıkardı.
Yeni yılı coşkusunu Uludağ’da gece geç saatlere kadar kutlayan tatilciler, sabahın ilk ışıklarıyla pistlerdeki yerini aldı. Kar kalınlığının 90 santimetre olduğu Uludağ’da, yerli ve yabancı tatilciler, kar üzerinde hafta sonu tatilini kayak yaparak değerlendirdi. 7’den 70’e çok sayıda tatilci, zirvede snowboard, kayak ve kızakla karın keyfini doyasıya yaşadı. Uludağ’ın minik misafirleri de aileleriyle birlikte yeni yılın ilk gününü zirvede geçirmenin mutluluğunu yaşadı. Yılbaşında otellerin yüzde 100dolduğu Uludağ’da, otelciler tatilcilerin ilgisinden de memnun. Rusya başta olmak üzere Ortadoğu ve Avrupa ülkelerinden gelen tatilciler de pistlerde karın tadını çıkardı. Enfes doğa manzarasında kayak yapan tatilciler, Uludağ’da unutamayacakları anlar yaşadı. Karayolu ve teleferik ile zirveye çıkan bazı günübirlik tatilciler de bir gün bile olsa karın keyfini çıkardı.

Kaynak: iha

GENEL

KPSS Puan Hesaplama ve Değerlendirme

KPSS puan hesaplama ve değerlendirme konusunda detaylı bilgiler. KPSS puanınızı hesaplamak için gerekli adımlar ve püf noktaları bu içeriğimizde bulabilirsiniz. KPSS sınav sonuçlarını nasıl değerlendireceğinizi öğrenin. […]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*