Keçiören teleferiği ile 1TL’ye Ankara manzarası

Keçiören teleferiği ile 1TL’ye Ankara manzarası
Keçiören Belediyesi, teleferik ücretini 5 TL’den 1 TL’ye indirdi.

Kurulduğu 2008 yılından bugüne aralıksız hizmet veren Keçiören Teleferik “Herkese 1 TL” kampanyasını Ankaralıların beğenisine sundu. Normal ücreti 5 TL olan teleferik, kampanya süresince bütün Ankaralıları 1 TL’ye taşıyacak. Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak, Keçiören’in güzelliklerini kuşbakışı seyrederek keyifli bir yolculuk yapmak isteyen herkesi Keçiören Teleferik’e davet etti.

Atatürk (Botanik) Bahçesi ve Tepebaşı Mevkii Güçsüzler Yurdu olmak üzere iki istasyonu bulunan Keçiören Teleferik, bin 653 metre istasyon arası ve toplamda 3 bin 303 metrelik kullanım alanıyla “Türkiye’nin en büyük şehir içi teleferiği” olma ünvanını taşıyor. Ortalama 20 dakika süren teleferik yolculuğu Ankaralılara muhteşem bir manzara ve güzel bir heyecan vaat ediyor.

Güvenlik açısından teknolojinin tüm imkanlarını kullanan Keçiören Teleferik Tesisleri, müşterilerinin emniyetli yolculuk yapmaları için düzenli olarak bakımdan geçiriliyor. Teleferik yetkilileri, yapılan rutin bakımın, Sanayi Bakanlığı muayene birimleri ile Makine Mühendisleri Odası onayından geçtiğine dikkat çekiyor.

Kaynak : yurthaber.mynet.com

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*