Bursada bayrağı kapan teleferiğe koştu

Bursada bayrağı kapan teleferiğe koştu : Bursa’da 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı nedeniyle elinde Türk bayrağı ile gelenler, teleferikle Uludağ’a ücretsiz taşındı.

Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin katkısıyla Teleferik A.Ş., 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları kapsamında elinde Türk bayrağı ile gelen herkesi teleferik ile Uludağ’a taşıdı. İlginin fazla olması nedeniyle teleferik istasyonunda uzun kuyruklar oluştu. Geçen yıl Cumhuriyet Bayramı aynı etkinliği yaptıklarını ve Uludağ’a 10 bin kişiyi taşıdıklarını söyleyen yetkililer, “Amacımız, böyle bir bayramda, binmeyenlerin teleferik ile görmeyenlerin ise Uludağ ile tanışmasını sağlamak. Beklediğimizden fazla ilgi oldu. Sabah saat 09.00’dan 18.00’e kadar teleferiğimiz gidiş dönüş çalıştı. 10 bin kişiyi taşımayı hedefliyoruz” dedi. Bursa’dan teleferik ile Uludağ’a gidiş ve dönüş ücretleri 25-35 TL arasında değişiyor.

GENEL

KPSS Puan Hesaplama ve Değerlendirme

KPSS puan hesaplama ve değerlendirme konusunda detaylı bilgiler. KPSS puanınızı hesaplamak için gerekli adımlar ve püf noktaları bu içeriğimizde bulabilirsiniz. KPSS sınav sonuçlarını nasıl değerlendireceğinizi öğrenin. […]