Olympos Teleferik’ten Başkan Topaloğlu’na Ziyaret

Olympos Teleferik Genel Müdürü Haydar Gümrükçü, Satın Alma ve Pazarlama Müdürü Haydar Culfa, Escape Yamaç Paraşütçüsü Mehmet Dursun ve Heykeltraş Murat Albayrak, Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu’nu ziyaret etti.

Başkan Topaloğlu, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Kemer tanıtımına yapmış oldukları katkılardan dolayı Genel Müdür Gümrükçü’ye teşekkür etti.

Olympos Teleferik’in Kemer ve bölgesi için önemli bir konumda yer edindiğini ifade eden Topaloğlu, “Olympos Teleferik, 2 bin 365 metre yükseklikteki zirvede, bu zamana kadar güzel işler yapıldı. Kemer ve turizm için önemli projelere destek verdi. Yapmış oldukları katkılardan dolayı kendilerine teşekkür ederim. Belediye olarak biz de Kemer tanıtımı için kendileri ile sürekli iş birliği içerisinde olmaya devam edeceğiz.” diye konuştu.

Gümrükçü ise belediyenin teleferiğe yapmış olduğu desteklerden dolayı Topaloğlu’na teşekkür ederek, Atatürk tablosu hediye etti.

Ziyarette, Kemer Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Bilici ve meclis üyesi Ferhan Fidan da hazır bulundu.

GENEL

KPSS Puan Hesaplama ve Değerlendirme

KPSS puan hesaplama ve değerlendirme konusunda detaylı bilgiler. KPSS puanınızı hesaplamak için gerekli adımlar ve püf noktaları bu içeriğimizde bulabilirsiniz. KPSS sınav sonuçlarını nasıl değerlendireceğinizi öğrenin. […]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*