ORBEL Öğrenciler İçin Fiyat İndirdi!

Ordu Büyükşehir Belediyesi iştiraki ORBEL A.Ş, öğrenciler için Boztepe Teleferik, Ters Ev ve Boztepe Macera Park işletmelerinin kullanım ücretlerinde kampanya yaptı.

Yapılan çalışmayla öğrencilere farklı bakış açısı kazandırmak ve ufkunu geliştirmek amaçlanıyor.

“ÖĞRENCİLERİN UFKU GELİŞECEK”

ORBEL’in kamu şirketi olması nedeniyle hizmetlerini tamamen ücretsiz yapamadığını ifade eden ORBEL Genel Müdürü Muhammet GÜNAYDIN, “ORBEL A.Ş. bir kamu şirketi olması hasebiyle hizmetleri tamamen ücretsiz yapamadığı için bizlerde olabildiğince bu hizmetlerin karşılığını minimum rakamlara çekiyoruz. Bu sayede ilimizde deniz dahi görmemiş öğrenciler il merkezine gelerek bu tesislerden çok cüzi rakamlara faydalanabilecekler. Birçok ilde bulunmayan Teleferik, Ters Ev ve Macera Park gibi tesislerin öğrencilerin bakış açılarını ve ufuklarını geliştireceğine inanıyorum” dedi.

KAMPANYA 31 MAYIS 2020 TARİHİNE KADAR GEÇERLİ

Kampanya kapsamında bir günde en az 10 en fazla 100 kişilik okul gruplarının yararlanabileceği tesisler kapsamında; ORBEL A.Ş.’ye en az 10 gün önceden yazılı bildirmek, etkinlikleri bireysel değil gruplar halinde gerçekleştirmek, ücretleri etkinlik öncesinde ORBEL A.Ş.’ye peşin olarak ödemek şartı aranıyor.

31 Mayıs 2020 tarihine kadar geçerli olacak kampanya kapsamında fiyatlar şu şekilde belirlendi;

 

Günceleme tarihi: 30/10/2019

İlgili Reklamlar

İlk yorum yapan olun