Red Bull Homerun 2020 İçin Kayıtlar Başladı

Yılın en büyük kış spor etkinliği Red Bull Homerun, Türkiye’nin en önemli kayak merkezlerini ele geçirmeye hazırlanıyor.

Ne kadar hızlı koşabilirsin? Ne kadar hızlı kayabilirsin? Peki, ikisini birlikte yapabilir misin? Red Bull Homerun, Türkiye’de kış sporları denince akla gelen dört dağ Palandöken, Uludağ, Kartalkaya ve Erciyes’te 8 Şubat günü bu soruların cevabını arıyor.

Red Bull ile beraber hep koşup hem kaymaya hazır mısın? Şubat ayında hem dağların tadını çıkartmak hem de gerçek bir Red Bull deneyimini yaşamaya davetlisiniz.

Red Bull Homerun Konsepti basit: Kayak ekipmanlarını bir noktaya bırakıyorsun, start çizgisinden o noktaya kadar koşarak gelmen ve en hızlı şekilde ekipmanlarını giymen gerekiyor. Sonrasında da sıra finiş çizgisine kadar bu sefer kayak yeteneklerini sergilemekte. Yarış sonunda ise after party’de hep beraber eğleneceğimiz bambaşka bir deneyim seni bekliyor.

Red Bull Homerun İçin Önemli Bilgiler

Red Bull Homerun, 18 yaşının üzerinde ve her seviyede kayakçı ve snowboardcu’ya açık bir organizasyondur.
Tüm katılımcıların gerekli koruyucu ekipmanlarını (kask, goggle, eldiven) takmaları zorunludur. Bu ekipmanları bulunmayan katılımcıların etkinliğe katılmaları mümkün olmayacaktır.

Ekipmanların başlarına gelebilecek her türlü olaydan katılımcıların kendileri mesuldür. Organizasyon, katılımcı ekipmanları ile ilgili sorumluluk kabul etmemektedir.

Red Bull Homerun, kayak ve snowboard olmak üzere toplam 2 kategoriden oluşur.

Red Bull Homerun’da toplam 4 kategoride ödüller verilecektir.

  • Kayak Kadın
  • Kayak Erkek
  • Board Kadın
  • Board Erkek

Red Bul Homeron Kayıt İçin TIKLAYINIZ

Günceleme tarihi: 17/01/2020

İlgili Reklamlar

İlk yorum yapan olun