Çin Salgın Nedeniyle Ara Verdiği Demiryolu Projelerine Yeniden Başladı

China State Railway Group Co.Ltd (Çin Devlet Demiryolları) tarafından Beijing’de düzenlenen basın toplantısında Çin’in, ülke çapında planlanan ve inşaa aşamasında olan 108 adet demiryolu çalışmalarnın hızlı bir şekilde başladığı açıklandı.

Çin Uluslararası Radyosunun mail yoluyla paylaştığı habere göre, Çin Devlet Demiryolları’nın verdiği bilgiye göre, 15 Mart itibarıyla önemli demiryolu projelerinin yüzde 93 kadarında çalışmalar yeniden başlamış durumda.

2020 yılı bitmeden hizmete girmesi gereken projelerin tasarım ve üretim aşamasında 450 bin kişi çalışmaya başlamış oldu.

Üzerinde çalışılmaya yeniden başlanmayan sekiz projeden ikisi, koronavirüs salgınının başladığı merkez olan Hubei’de diğer altısı ise ülkenin elverişsiz meteorolojik koşulların hüküm sürdüğü kuzey ve kuzeybatı bölgelerinde bulunuyor.

GENEL

Sabah Namazı Vakitleri ve Önemi

Sabah namazı vakitleri, İslam’da büyük öneme sahiptir. Sabah namazı, günün en erken vakitlerinde kılınır ve müminler için manevi bir başlangıçtır. Sabah namazı kılmak, gün boyunca bereket ve huzur getirir. […]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*