Kartepe Teleferik İhalesi İçin Engel Kalmadı

kartepe teleferik projesi icin yetki verildi
kartepe teleferik projesi icin yetki verildi

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Meclisi Kartepe Teleferik Hattının Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Sanayi İşbirliği Programı çerçevesinde yapılması için Büyükşehir Belediye Başkanına işbirliği protokolü yapılması için yetki verildi.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Mart ayı meclis toplantısının birinci birleşiminin ikinci oturumu Kocaeli Kongre Merkezi’nde gerçekleştirildi. Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın’ın Ankara temasları nedeniyle Büyükşehir Belediye Başkanvekili Yaşar Çakmak’ın başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda 14 gündem maddesi  görüşüldü.

Kartepe Teleferik İhalesi İçin Engel Kalmadı

Mecliste geçtiğimiz oturumda gündeme getirilen ve kurulan Kırsal Alanların Belirlenmesi ile ilgili Komisyona üye seçimleri oy birliği ile yapıldı. Komisyona Sadullah Keleş, Mustafa Soydabaş. İsmail Aysu, Enes Aydınlı, Halil İbrahim Başçiftçi, Halis Koç, Ertam Peker, Nurcan Acaroğlu Göktaş, Mustafa Gürsoy seçildi. Mecliste Kartepe Teleferik Hattının yapım işi için Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı ile Sanayi İşbirliği Programına alınması için işbirliği protokolü yapılması için Başkan Tahir Büyükakın’a yetki verildi. Böylece teleferik ihalesi için bir engel kalmadı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*