Başkan Zeybek Teleferik Projesiyle İlgili Haberlere Son Noktayı Koydu

Baskan Zeybek Teleferik Projesiyle Ilgili Haberlere Son Noktayi Koydu
Afyonkarahisar Teleferik inşaatı ne zaman başlıyor

Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek Teleferik Projesiyle ilgili yalan haberlere son noktayı koydu.Proje ihalesinin iptal edildiğine dair yalan haberlere açıklık getiren Başkanımız, firmanın bu ay içinde imalat çalışmalarına başlayacağını söyledi.

“BULANIK SUDA BALIK AVLAMAYA ÇALIŞANLARA FIRSAT VERMEYECEĞİZ”

Belediye Meclis Toplantısında projenin akıbeti ile ilgili kendisine yöneltilen soruya cevap veren Başkan “Birileri Afyon’da bulanık suda balık avlamaya çalışıyor. O fırsatı vermeyeceğiz Allah’ın izniyle… Gazeteci bir arkadaşımız yazmış. Birileri salya sümük, salyalarını akıta akıta aleyhte konuşmaya çalışıyorlar ama onlara o fırsatı bulamayacaklar” diye konuştu.

“ŞANTİYEYİ KURACAK, İMALATA BAŞLAYACAK”

Projenin Anıtlar Kurulu’ndan onayının alındığını söyleyen Başkanı; “Meclis Toplantısına girmeden önce müteahhit firma yetkilisiyle görüştüm… Müzeler Genel Müdürlüğü’nden uygulama planı ile ilgili karar istediler, Müzeler Genel Müdürlüğü bu kararı yaptı, Anıtlar Kurulu’ndan onaylandı. Amasya’da Şantiyesi var. Eylül Ayı’nın 10’u ya da 15’inde şantiye getirip kuruyor, “Malzemeyi aldım, her şeyim hazır” dedi. İmalata başlayacak” dedi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*