Dünya’nın en iyi kadın kick boksçusu ünvanına sahip Yeliz Koblay, İbrahim Murat Gündüz’ü Ankara’da ziyaret etti

Yeliz Koblay
Yeliz Koblay

Dünya’nın en iyi kadın kick boksçusu ünvanına sahip Yeliz Koblay, İbrahim Murat Gündüz’ü Ankara’da ziyaret etti

Adanalı girişimci ve sporsever işadamı İbrahim Murat Gündüz ile öz kardeşim diye hitap ettiği efsane dövüşçü Yeliz Koblay’ın yakınlığı ve birbirlerine olan sevgisi sporseverler tarafından bilinmektedir.

Ankara’da düzenlenen Türkiye Muay Thai şampiyonasında hakemlik yapmak için başkente gelen Yeliz Koblay,  abisi İbrahim Murat Gündüz’ü ziyaret ederek,  spora ve sporcuya olan katkılarından dolayı Gündüz’e teşekkür etti.

Dünya, Avrupa, Balkan şampiyonlukları ile Türkiye’nin en çok madalya alan sporcusu ünvanına sahip aynı zamanda Dünya kickboks otoriteleri tarafından Dünya’nın en iyi kadın kickboks sporcusu olarak kabul edilen Yeliz Koblay için abisi İbrahim Murat Gündüz ‘Kalbi tertemiz, cesareti dünyada nam yapmış , böyle bir sporcu bu camiaya bir daha gelmez’ ifadelerini kullandı.

Türkiye kick boks federasyonu başkanı Salim Kayıcı ya olan kızgınlığı ve muhalifliği ile de tanınan

İbrahim Murat Gündüz, Salim Kayicı için “ Yeliz Koblay 22 defa Türkiye, 2 defa  Avrupa Şampiyonu olmuş. Ayrıca 1 defa  Avrupa 3.sü, 1 defa  Dünya2. si, 1 defa Dünya 3. sü , 2 defa Balkan şampiyonu olmayı başaran Yeliz Koblay kardeşime yaptığı haksızlıklardan dolayı kasten zarar veren ve Yeliz Koblay’ın kickboks sporunda dövüşmeyi bırakmasına sebep olan Türkiye kick boks federasyonu başkanı Salim Kayıcı’dır” dedikten sonra Salim Kayıcı’nın ve ekibinin yaptığı tüm usulsüzlükleri ve hukuksuz işlemleri belgeleri ile birlikte yakın zamanda basın açıklamasıyla kamuoyu ile paylaşacağım, elimde Kayıcı hakkında sayfalar dolusu belge mevcut,  kendisi umarım şerefli davranarak istifa eder dedi.

Günceleme tarihi: 18/03/2023

İlgili Reklamlar

İlk yorum yapan olun

Yorumunuz