GTA 6 Çalışanları Ofise Geri Çağırıyor

Dünyanın en çok konuşulan ve satılan oyunlarından biri olan Grand Theft Auto serisinin 6. oyunu için bekleyiş sürüyor. Rockstar Games tarafından geliştirilen GTA 6 çıkış tarihi için sona gelindi. Aralık ayında tanıtım fragmanı yayınlanan oyunun geliştirme sürecinde çalışanlar yoğun mesai harcıyor.

GTA 6 Çalışanları Ofise Geri Çağırıyor

Rockstar Games, son olarak çalışanların haftada beş gün ofiste olmaları için bilgilendirme yazısı gönderdi. Çarşamba günü Rockstar’da yayımcılık bölümünün başı konumunda bulunan Jenn Kolbe, çalışanlara gönderdiği bir e-posta ile herkesten nisan ayından itibaren haftanın beş günü ofiste olmalarını istedi. Kolbe, böylece ekibin hem daha verimli çalışacağını hem de güvenlik risklerinin azaltılacağını belirtti.

GTA 6 Çıkış Tarihi

GTA 6 Çıkış Tarihi

Rockstar Games tarafından geliştirilen GTA 6 (Grand Theft Auto VI) 2025 yılında piyasaya sürülecek. Oyunun ilk etapta PlayStation 5 ve Xbox Series X/S konsollarına, daha sonra PC platformuna geleceği bilgisi mevcut.

GTA 6 Çalışanları Ofise Geri Çağırıyor

Rockstar’ın Kararı ve Açıklamaları

Rockstar'ın Kararı ve Açıklamaları

Yapımcı şirket 2025 yılında çıkış yapacağını duyurduğu GTA 6’nın son geliştirme aşamaları için çalışanlarının Nisan ayından itibaren uzaktan çalışmasını istemiyor. Şirket, merakla beklenen GTA serisinin son geliştirme aşamaları için çalışanlarının haftada 5 gün ofise gelmelerini istiyor. Rockstar’ın GTA 6’nın resmi olarak çıkış yapmadan yeni bir sızıntı olmasını istemediği de göz önünde bulundurularak bu kararın alındığı tahmin ediliyor.

GTA 6 Çalışanları Ofise Geri Çağırıyor

Kolbe, şirketin yüz yüze çalışmanın somut faydalarını da gördüğünü yazdı. Şirket, bu süreçte yeni Grand Theft Auto’nun ilk görüntülerinin ve Aralık ayında sızan ilk fragmanın büyük bir dökümü de dahil olmak üzere çeşitli güvenlik ihlalleriyle karşı karşıya kalmıştı.

GTA 6 Çalışanları Ofise Geri Çağırıyor

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*