12 Haziran 2024 Çılgın Sayısal Loto Çekiliş Sonuçları ve Oyun Bilgileri

12 Haziran 2024 Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonuçları ve kazandıran numaralar belli oldu. Sisal Şans tarafından, haftanın merakla beklenen Çılgın Sayısal Loto canlı çekilişi çarşamba günü gerçekleşti. Milli Piyango TV Youtube kanalından saat 21:30’da noter huzurunda yapılan çekiliş sonrası Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı. Çekilişte büyük ikramiye devretti, 5 bilen 2 talihli de 895.959,20 TL kazandı. İşte, 12 Haziran Çılgın Sayısal Loto sonuçları sorgulama ekranı ve kazandıran numaralar.

Çılgın Sayısal Loto Nasıl Oynanır?

Çılgın Sayısal Loto Nasıl Oynanır?

Çılgın Sayısal Loto, 1’den 90’a kadar olan sayılar arasından 6 tanesini seçerek kolon oluşturmana dayalı bir oyundur. Kolonlarında en az 2, en fazla ise 6 adet sayı bilirsen farklı miktarlarda ikramiye kazanabilirsin.

12 Haziran 2024 Çılgın Sayısal Loto Çekiliş Sonuçları ve Oyun Bilgileri

  • Birinci kategori olan “6 bilen”, kazanan kombinasyonun 6 numaranın tamamının doğru tahmin edildiği kombinasyonlardır. 6 bilenler büyük ikramiyeyi kazanır.
  • İkinci kategori olan “5+1 bilen”, kazanan kombinasyonun 5 numarasının doğru tahmin edildiği ve 6’ıncı numaranın “Joker” numarasına eşit olduğu kombinasyonlardır.
  • Üçüncü kategori olan “5 bilen”, kazanan kombinasyonun 5 numarasının doğru tahmin edildiği ancak 6’ıncı numaranın “Joker” numarasından farklı olduğu kombinasyonlardır.

Süper Star’lı Çılgın Sayısal Loto Oyunu

Süper Star’lı Çılgın Sayısal Loto Oyunu

Çılgın Sayısal oynamak için, www.millipiyangoonline.com veya Milli Piyango uygulamasından profil oluşturup online kupon doldurabilirsin. Ayrıca Milli Piyango satış bayilerinden Çılgın Sayısal Loto kuponunu oluşturarak, oyun oynayabilirsin.

12 Haziran 2024 Çılgın Sayısal Loto Çekiliş Sonuçları ve Oyun Bilgileri

  • Süper Star’lı Çılgın Sayısal Loto oyununda; birinci kategori olarak “6 ve Süper Star bilen” kazanan kombinasyonun 6 numaranın tamamının doğru tahmin edildiği ve Süper Star rakamını doğru tahmin eden oyunlardır.
  • İkinci kategori olarak “5+1 ve Süper Star bilen” ise kazanan kombinasyonun 5 sayısının doğru tahmin edildiği ve Süper Star rakamını doğru tahmin eden oyunlardır.

Çılgın Sayısal Loto çekilişleri her hafta Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi günleri yapılır. Çılgın Sayısal Loto çekilişlerini Milli Piyango TV üzerinden canlı olarak izleyebilirsin.

GENEL

Ali Bahar: Antalya’nın Ekonomik Dinamosu

Ali Bahar, Antalya’nın ekonomik dinamosu olarak dikkat çekiyor. Şehrin kalkınmasına katkı sağlayan projeleri ve liderlik vizyonuyla, Antalya’nın geleceğini şekillendiriyor. Ekonomik büyüme ve sürdürülebilir gelişim için kritik bir rol oynamaktadır. […]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*