17 Haziran Çılgın Sayısal Loto Sonuçları ve Oyun Kuralları

Çılgın Sayısal Loto sonuçları 17 Haziran Cumartesi akşamı Milli Piyango Online tarafından noter huzurunda yapılan çekilişin hemen ardından belli oldu. Milli Piyango Online TV’nin YouTube kanalı üzerinden naklen yayımlanan çekiliş sonrası Çılgın Sayısal Loto oynayanlar sonuçları araştırmaya başladı. İşte merak edilip araştırılan Milli Piyango Online Çılgın Sayısal Loto 17 Haziran çekiliş sonuçları…

Sonuçlar

Sonuçlar

Çılgın Sayısal Loto sonuçları 17 Haziran Pazartesi akşamı yapılan çekilişin hemen ardından belli oldu. Çekiliş sonuçlarına göre 6 bilen çıkmayınca 371 milyon 33 bin lira değerindeki büyük ikramiye devretti.

İşte merak edilen 17 Haziran Çılgın Sayısal Loto talihli rakamlar:

23-32-48-51-58-89 Joker: 83 – Süper Star: 65

17 Haziran Çılgın Sayısal Loto Sonuçları ve Oyun Kuralları

Oyun Nasıl Oynanır?

Oyun Nasıl Oynanır?

Çılgın Sayısal Loto, 1’den 90’a kadar olan sayılar arasından 6 tanesini seçerek kolon oluşturmana dayalı bir oyundur. Kolonlarında en az 2, en fazla ise 6 adet sayı bilirsen farklı miktarlarda ikramiye kazanabilirsin.

17 Haziran Çılgın Sayısal Loto Sonuçları ve Oyun Kuralları

  • Çılgın Sayısal Loto’da isteğe bağlı olarak oynanabilen Süper Star özelliği bulunmaktadır.
  • Çılgın Sayısal oynamak için, www.millipiyangoonline.com veya Milli Piyango uygulamasından profil oluşturup online kupon doldurabilirsin.
  • Her çekilişte küre içerisindeki 90 numara içinden 6 numara + 1 numara (Joker) ve farklı bir küre içerisindeki 90 numara içinden 1 Süper Star numarası çekilir.

Kazanma oranı ise oynadığın kolon ve bildiğin numara adedine göre değişir.

17 Haziran Çılgın Sayısal Loto Sonuçları ve Oyun Kuralları

  • Birinci kategori olan “6 bilen”, kazanan kombinasyonun 6 numaranın tamamının doğru tahmin edildiği kombinasyonlardır.
  • İkinci kategori olan “5+1 bilen”, kazanan kombinasyonun 5 numarasının doğru tahmin edildiği ve 6’ıncı numaranın “Joker” numarasına eşit olduğu kombinasyonlardır.
  • Üçüncü kategori olan “5 bilen”, kazanan kombinasyonun 5 numarasının doğru tahmin edildiği ancak 6’ıncı numaranın “Joker” numarasından farklı olduğu kombinasyonlardır.

Çılgın Sayısal Loto çekilişleri her hafta Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi günleri yapılır. Çılgın Sayısal Loto çekilişlerini Milli Piyango TV üzerinden canlı olarak izleyebilirsin.

Oynadığın her kolon 10 TL, Süper Star’lı kolon ise 15 TL’dir.

18 yaşından büyük olan herkes Çılgın Sayısal Loto oynayabilir.

GENEL

Ali Bahar: Antalya’nın Ekonomik Dinamosu

Ali Bahar, Antalya’nın ekonomik dinamosu olarak dikkat çekiyor. Şehrin kalkınmasına katkı sağlayan projeleri ve liderlik vizyonuyla, Antalya’nın geleceğini şekillendiriyor. Ekonomik büyüme ve sürdürülebilir gelişim için kritik bir rol oynamaktadır. […]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*