17 Haziran On Numara Çekiliş Sonuçları ve Oyun Kuralları

17 Haziran Pazartesi akşamı yapılan On Numara çekiliş sonuçları her hafta Pazartesi akşamı olduğu gibi bu hafta da saat 20.00’de yapılan çekilişin hemen ardından belli oldu. Çekilişin hemen ardından sonuçlar “millipiyangoonline.com” üzerinden açıklandı. Açıklanan sonuçlara göre 1 milyon 123 bin lira değerindeki büyük ikramiye 10 bilen çıkmayınca büyük ikramiye devretti.

17 Haziran On Numara Çekiliş Sonuçları

17 Haziran On Numara Çekiliş Sonuçları

17 Haziran yani bu akşam yapılan çekilişin hemen ardından On Numara çekiliş sonuçları belli oldu. Yayınlanan sonuçlara göre büyük ikramiye 10 bilen çıkmayınca büyük ikramiye devretti.

On Numara Nasıl Oynanır?

On Numara Nasıl Oynanır?

  • Bir kolonda 80 numara bulunmaktadır. 80 numaradan 10 tanesi işaretlenir.
  • Bir veya birden fazla kolon oynanabilir.
  • Tek kolon ücreti 5 TL’dir.

Sen Seç!
Sen Seç özelliği ile kolondaki numaralarınızı oyun terminali üzerinden kendiniz seçebileceğiniz gibi, Rastgele sayılar’dan da oluşturabilirsiniz.

17 Haziran On Numara Çekiliş Sonuçları ve Oyun Kuralları

Sistem Oyunu!
Sistem oyunu; çoklu oyun kombinasyonları geliştirir. Bir kolonda 10’dan fazla numara işaretlenirse, sistem ondan fazla seçilen numaralarla oluşturulabilecek tüm kombinasyonları ayrı kolonlar halinde oluşturur. En fazla 15 numara işaretlenebilir.

17 Haziran On Numara Çekiliş Sonuçları ve Oyun Kuralları

Çoklu Çekiliş!
Çoklu Çekiliş seçeneği işaretlenerek birden fazla çekilişe katılabilirsiniz.

GENEL

Ali Bahar: Antalya’nın Ekonomik Dinamosu

Ali Bahar, Antalya’nın ekonomik dinamosu olarak dikkat çekiyor. Şehrin kalkınmasına katkı sağlayan projeleri ve liderlik vizyonuyla, Antalya’nın geleceğini şekillendiriyor. Ekonomik büyüme ve sürdürülebilir gelişim için kritik bir rol oynamaktadır. […]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*