18 Haziran Süper Loto Çekiliş Sonuçları

18 Haziran Süper Loto çekiliş sonuçları ile kazandıran numaralar belli oldu. Haftanın 3 günü düzenlenen Süper Loto’da 18 Haziran Salı akşamı bir çekiliş heyecanı daha yaşandı. Milli Piyango TV Youtube kanalından saat 21:30’da gerçekleşen Süper Loto’nun bu akşamki çekilişinde büyük ikramiye devretti. 5 bilen 14 talihli de 77.437,40 TL kazandı. Gözler şimdi Süper Loto sonucu sorgulama ekranında. İşte, 18 Haziran 2024 Süper Loto sonucu sorgulama ekranı ve ayrıntılar.

18 Haziran Salı Süper Loto Sonuçları

18 Haziran Salı Süper Loto Sonuçları

Süper Loto’nun 18 Haziran saat 21.30’da gerçekleştirilen çekilişinde, 6 bilen çıkmadı ve tam 101.371.880,20 TL devretti.

Süper Loto Sonuç Sorgulama

Süper Loto Sonuç Sorgulama

Süper Loto çekiliş sonuçları ile ikramiye sorgulamaları Milli Piyango Online üzerinden yayınlandı. Bilet seri numarası ile kazancınızı online öğrenebilirsiniz.

Süper Loto Kuralları

Süper Loto Kuralları

  • Süper Loto: 1 ile 60 sayı arasından 6 adet sayının bilinmesine dayanan bir oyundur. Süper Loto ile en az 2, en fazla 6 adet sayıyı doğru tahmin ederek farklı miktarlarda ikramiye kazanabilirsin.
  • Kazanma Oranı: Oynadığın kolon ve bildiğin numara adedine göre değişir. 6 bilen, 5 bilen, 4 bilen, 3 bilen ve 2 bilen kategorileri bulunmaktadır.
  • Çekiliş Günleri: Süper Loto çekilişleri her hafta Salı, Perşembe ve Pazar günleri yapılır.
  • Oyun Ücreti: Oynadığın her kolon sadece 10 TL’dir.

Süper Loto Oynamak

Süper Loto Oynamak

Süper Loto’yu online oynamak için www.millipiyangoonline.com ve/veya Milli Piyango uygulaması üzerinden profil oluşturabilir ve hemen kupon oluşturmaya başlayabilirsin. Ayrıca en yakın Milli Piyango satış bayilerimizi ziyaret ederek, ikramiye ve kazanma oranı artarak yenilenen Süper Loto’yu oynamaya devam edebilirsin.

GENEL

Ali Bahar: Antalya’nın Ekonomik Dinamosu

Ali Bahar, Antalya’nın ekonomik dinamosu olarak dikkat çekiyor. Şehrin kalkınmasına katkı sağlayan projeleri ve liderlik vizyonuyla, Antalya’nın geleceğini şekillendiriyor. Ekonomik büyüme ve sürdürülebilir gelişim için kritik bir rol oynamaktadır. […]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*