Bayramda Noterler Çalışıyor Mu?

Bayram tatili süresi ve noterlerin çalışma durumu her sene olduğu gibi bu yıl da vatandaşların merak konusu oldu. 9 günlük Kurban Bayramı tatili, 16 Haziran’da başlayacak ve 19 Haziran’da sona erecek. Bu tatil süresinde, bayramın hemen ardından gelen 20 ve 21 Haziran ise idari izin günleri olarak belirlendi. Kamu kurumları bu süre boyunca kapalı olacak.

Bayramda Noterler Çalışıyor Mu?

Bayramda Noterler Açık Mı?

Bayramda Noterler Açık Mı?

Kurban Bayramı tatili kapsamında, idari izin günleri olan 20 ve 21 Haziran tarihlerinde noterler de kapalı olacak. Dolayısıyla, bayram süresince noter hizmetleri verilmemektedir.

Özel Sektörde Bayram Tatili

Özel Sektörde Bayram Tatili

Özel sektör çalışanları için Kurban Bayramı tatili, sadece resmi bayram günlerini kapsamaktadır. Yani, 16-19 Haziran tarihleri arasında 4.5 gün tatil yapacaklar. Ancak bazı özel sektör kuruluşları, çalışanlarına 9 günlük tatil imkanı da sağlayabilirler.

Bayramda Noterler Çalışıyor Mu?

GENEL

KPSS Puan Hesaplama ve Değerlendirme

KPSS puan hesaplama ve değerlendirme konusunda detaylı bilgiler. KPSS puanınızı hesaplamak için gerekli adımlar ve püf noktaları bu içeriğimizde bulabilirsiniz. KPSS sınav sonuçlarını nasıl değerlendireceğinizi öğrenin. […]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*