İstanbul Plajları Yaz Sezonuna Hazır

İstanbul’da havaların ısınmasıyla birlikte plaj sezonu da başlıyor. Büyükada, Caddebostan, Bakırköy Güneş ve Küçükçekmece Menekşe plajları gibi birçok plaj yaz aylarına hazırlandı. İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB), kendi sorumluluğundaki plajlarda cankurtaran hizmetini 09.30-19.00 saatleri arasında sunmaya devam edecek.

İstanbul Plajları Yaz Sezonuna Hazır

İstanbul Plajları Ne Zaman Açılıyor?

İstanbul Plajları Ne Zaman Açılıyor?

İstanbul’daki plajlar, 15 Haziran itibariyle vatandaşlara açılacak. Plajların giriş ücretleri 30 ila 60 lira arasında değişmektedir. İstanbulkart ile turnike sistemiyle giriş yapılan plajlarda öğrencilere, engellilere, 60 yaş üstü ve şehit-gazi ailelerine özel indirimler veya ücretsiz kullanım hakkı sunulmaktadır.

İstanbul Özel Plaj Ücretleri

İstanbul Özel Plaj Ücretleri

İstanbul’un farklı ilçelerinde bulunan özel plajlarda giriş ücretleri de belli oldu. Sarıyer’deki plajlarda kişi başı giriş ücretleri 250 ila 750 lira, Şile’de 200 ila 800 lira, Florya’da ise 500 lira olarak belirlenmiştir. Adalar’da bulunan özel plajlarda ise hafta içi 500 ila 600 lira, hafta sonu ise 800 lirayı aşan fiyatlarla hizmet verilmektedir.

Büyükada Plaj Tesisleri

Büyükada Plaj Tesisleri

Büyükada’da bulunan plaj tesislerinin giriş ücretleri geçen seneye göre yeniden belirlenecek. Hafta içi ve hafta sonu fiyatlandırmaları yapılacak olan tesisler, bayram tatili sonrası ziyaretçilerini ağırlamaya başlayacak. Özellikle Büyükada’daki plajlarda hafta sonu giriş ücretlerinin 800 lirayı aştığı bilinmektedir.

GENEL

Ali Bahar: Antalya’nın Ekonomik Dinamosu

Ali Bahar, Antalya’nın ekonomik dinamosu olarak dikkat çekiyor. Şehrin kalkınmasına katkı sağlayan projeleri ve liderlik vizyonuyla, Antalya’nın geleceğini şekillendiriyor. Ekonomik büyüme ve sürdürülebilir gelişim için kritik bir rol oynamaktadır. […]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*