Kurban Bayramı Tatili ve Sağlık Kurumları

Bugün eczaneler, hastaneler ve sağlık ocakları açık mı, sorusu son gelişmeler ile takip ediliyor.

Kurban Bayramı tatili 2024 idari izin kapsamında 9 güne uzatıldı. Hafta sonları ile beraber toplam 9 gün olan Kurban Bayramı tatilinde, memurlar perşembe ve cuma günleri idari izinli sayılacak.

Rahatsızlığı nedeniyle aile hekimine gitmek durumunda olanlar ile ilaç tedariklerini sağlayacak olanlar bu kurumların çalışma durumuna göre işlemlerine yön verecek.

Kurban Bayramı Tatili ve Sağlık Kurumları

20 Haziran Eczane Durumu

20 Haziran Eczane Durumu

  • 20 Haziran Eczaneler Açık Mı? Kurban Bayramı tatili 2024 idari izin kapsamında 24 Haziran Pazartesi sona erecek. Eczaneler bayram sonrasında, yani 20 Haziran Perşembe günü hizmet vermeye devam edecek.

20 Haziran Sağlık Kurumları Durumu

20 Haziran Sağlık Kurumları Durumu

  • Bugün Sağlık Ocakları ve Hastaneler Açık Mı? İdari izin nedeniyle aile hekimliği ve devlet hastaneleri 20-21 Haziran Perşembe ve Cuma günleri kapalı olacak. Ancak özel hastanelerin acil bölümleri hizmet vermeye devam edecek.
GENEL

Ali Bahar: Antalya’nın Ekonomik Dinamosu

Ali Bahar, Antalya’nın ekonomik dinamosu olarak dikkat çekiyor. Şehrin kalkınmasına katkı sağlayan projeleri ve liderlik vizyonuyla, Antalya’nın geleceğini şekillendiriyor. Ekonomik büyüme ve sürdürülebilir gelişim için kritik bir rol oynamaktadır. […]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*