Okulların Açılacağı Tarihler ve Tatil Dönemleri

Okulların Açılacağı Tarihler

Okulların Açılacağı Tarihler

Millî Eğitim Bakanlığı tarafından yayınlanan 2024-2025 Eğitim ve Öğretim Takvimi’ne göre, yeni eğitim öğretim yılı 9 Eylül 2024 Pazartesi günü başlayacak. Öğretmenlerin mesleki gelişim çalışmaları ise 2 Eylül Pazartesi günü başlayacak. Birinci dönem 17 Ocak 2025 Cuma günü sona erecek. Okul öncesi eğitim ve ilkokul 1. sınıfa başlayacak öğrenciler için 2-6 Eylül tarihleri arasında uyum programları düzenlenecek.

Ara Tatil ve Yarıyıl Tatili Tarihleri

Ara Tatil ve Yarıyıl Tatili Tarihleri

Öğrencilerin merakla beklediği birinci dönem ara tatili 11-15 Kasım 2024 tarihleri arasında yapılacak. Yarıyıl tatili ise 20 Ocak 2025 Pazartesi başlayacak ve 31 Ocak 2025 Cuma günü sona erecek. Öğrenciler, tatil dönemi sonrası derslerine kaldıkları yerden devam edecekler.

Eğitim ve Öğretim Yılında Önemli Noktalar

Eğitim ve Öğretim Yılında Önemli Noktalar

Öğrenciler, bu takvime göre eğitim hayatlarına yön verecekler. Tatil dönemleri, öğrencilerin dinlenmesi ve yeni döneme hazırlanması için önemli bir fırsat sunacak. Eğitim yılı boyunca, öğretmenler ve öğrenciler, yoğun bir çalışma programı içinde olacaklar. Eğitim ve öğretim yılının verimli geçmesi, tüm paydaşlar için büyük önem taşıyor.

GENEL

KPSS Puan Hesaplama ve Değerlendirme

KPSS puan hesaplama ve değerlendirme konusunda detaylı bilgiler. KPSS puanınızı hesaplamak için gerekli adımlar ve püf noktaları bu içeriğimizde bulabilirsiniz. KPSS sınav sonuçlarını nasıl değerlendireceğinizi öğrenin. […]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*