Şans Topu Çekiliş Sonuçları ve Oyun Kuralları

Çarşamba Akşamı Çekiliş

Canlı Şans Topu sonuçları ve kazandıran numaralar çarşamba akşamı belli oldu. Sisal Şans tarafından, Şans Topu canlı çekilişi saat 20:00’da gerçekleşti. Milli Piyango TV Youtube kanalından yayınlanan bu akşamki çekilişte büyük ikramiye devretti. 5 bilen 4 kişi de 27.862,45 TL’nin sahibi oldu.

19 Haziran 2024 Çekilişi

19 Haziran 2024 günü gerçekleşen canlı çekiliş sonrası sonuçlar belli oldu. Çekilişte 6 bilen çıkmadı ve tam 8.029.276,09 TL devretti.

Şans Topu Nasıl Oynanır?

Şans Topu Nasıl Oynanır?

Bir kolonun üst bölümünde 34, alt bölümünde 14 numara bulunmaktadır. 34 numara arasından 5, 14 numara arasından 1 tanesi işaretlenir. Bir veya birden fazla kolon oynanabilir. Tek kolon ücreti 5 TL’dir. Kolonunu ister kendi seçtiğin sayılar ile istersen de Rastgele seçeneğini kullanarak sistem tarafından rastgele seçilecek sayılar ile oluşturabilirsin.

Sistem Oyunu

Sistem oyunu; çoklu oyun kombinasyonları geliştirir. Bir kolonda üst bölümden 5 numaradan fazla ve/veya alt bölümden 1 numaradan fazla işaretlenmesiyle sistem oyunu oynanabilir. Bu durumda birden çok kolon oluşturulur. Üst bölümden en fazla 10 numara, alt bölümden ise 14 numara işaretlenebilir.

Çoklu Çekiliş ve İptal

Çoklu Çekiliş ve İptal

  • Çoklu Çekiliş seçeneği işaretlenerek birden fazla çekilişe katılınabilir.
  • Doldurduğun kolonu oynamaktan vazgeçilirse ilgili kolonun altındaki iptal kutucuğu işaretlenerek, kolon iptal edilebilir.

Kazanma İhtimalleri

Kazanma İhtimalleri

Oynadığın her kolon çekilişte çıkan numaralardan 5+1, 4+1, 4, 3+1, 3, 2+1, 1+1 veya 0+1 numara doğru tahmin edersen ikramiye kazanırsın. 5+1 bilen Şans Topu büyük ikramiyesini kazanır! Aynı ikramiye kategorisinde birden fazla kazanan olması halinde ise ikramiye havuzu kazananlar arasında eşit bölüşülür.

GENEL

Ali Bahar: Antalya’nın Ekonomik Dinamosu

Ali Bahar, Antalya’nın ekonomik dinamosu olarak dikkat çekiyor. Şehrin kalkınmasına katkı sağlayan projeleri ve liderlik vizyonuyla, Antalya’nın geleceğini şekillendiriyor. Ekonomik büyüme ve sürdürülebilir gelişim için kritik bir rol oynamaktadır. […]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*