8 Temmuz Çılgın Sayısal Loto Sonuçları ve Nasıl Oynanır?

8 Temmuz Çılgın Sayısal Loto Sonuçları

8 Temmuz Çılgın Sayısal Loto Sonuçları

8 Temmuz Çılgın Sayısal Loto sonuçları heyecanla beklenen an geldi ve saat 21.30’da açıklandı. Şans oyunu tutkunlarının ilgiyle takip ettiği MPİ Çılgın Sayısal Loto sorgulama sayfası yoğun ilgi görüyor. Her hafta düzenlenen bu çekiliş, milyoner olma hayali kuran pek çok kişi için önemli bir fırsat sunuyor. Bu şans oyununda 1’den 90’a kadar numaralı toplar arasından rastgele seçilen 6 numarayı doğru tahmin edenler büyük ödülün sahibi oluyorlar.

8 Temmuz 2024 Çılgın Sayısal Loto Çekiliş Sonuçları

8 Temmuz 2024 Çılgın Sayısal Loto Çekiliş Sonuçları

8 Temmuz 2024 Çılgın Sayısal Loto çekilişinde çıkan şanslı numaralar şunlar:

  • 06
  • 35
  • 44
  • 53
  • 57
  • 85

Ekstralar: 04 (Joker), 09 (Süperstar)

Çılgın Sayısal Loto Nasıl Oynanır?

Çılgın Sayısal Loto Nasıl Oynanır?

Çılgın Sayısal Loto, 1 ile 90 arasındaki sayılardan 6 tanesini seçerek kolon oluşturduğun bir şans oyunudur. En az 2, en fazla 6 sayıyı doğru tahmin edenler çeşitli miktarlarda ikramiye kazanabilirler. Oynamak için www.millipiyangonline.com veya Milli Piyango uygulamasından profil oluşturarak online kupon doldurabilir veya Milli Piyango bayilerinden kupon satın alabilirsin.

Her çekilişte, 1-90 arasındaki numaralardan 6 tanesi ile bir joker numarası çekilir. Joker olarak belirlenen numaradan sonra bir de süperstar numarası çekilir. Süperstar numarası bir sonraki çekilişte kullanılmaz.

8 Temmuz Çılgın Sayısal Loto Sonuçları ve Nasıl Oynanır?

GENEL

Ali Bahar: Antalya’nın Ekonomik Dinamosu

Ali Bahar, Antalya’nın ekonomik dinamosu olarak dikkat çekiyor. Şehrin kalkınmasına katkı sağlayan projeleri ve liderlik vizyonuyla, Antalya’nın geleceğini şekillendiriyor. Ekonomik büyüme ve sürdürülebilir gelişim için kritik bir rol oynamaktadır. […]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*