Açık Öğretim Lisesi 3. Dönem Sınav Takvimi

Temmuz ayıyla birlikte, Açık Öğretim Lisesi sınav tarihleri adayların gündemine geldi. Öğrenciler, 3. dönem sınavları için hazırlıklarını sürdürüyor ve sınav gününe odaklanmış durumda.

Sınav oturumları, Milli Eğitim Bakanlığı tarafından belirlenen takvime göre gerçekleştirilecek. Sınavda her ders için ayrı olmak üzere 11 sorudan oluşan testler yer alacak.

Açık Öğretim Lisesi 3. Dönem Sınav Takvimi

AÖL Sınav Yerleri ve Tarihleri

AÖL Sınav Yerleri ve Tarihleri

Açık Lise Sınav Yerleri Açıklandı Mı? Adaylar, 15 Temmuz 2024 tarihinden itibaren öğrenci/T.C. kimlik numaraları ve şifreleriyle aolweb.meb.gov.tr/ogrenci_giris.aspx internet adresinden giriş yaparak fotoğraflı sınav giriş belgelerini alabilecekler.

AÖL 3. Dönem Sınav Tarihi: Temmuz 2024

Açık Öğretim Lisesi 3. Dönem Sınav Takvimi

  • 1. Oturum: 20 Temmuz 2024 Cumartesi günü Türkiye saati ile 10.00’da
  • 2. Oturum: 20 Temmuz 2024 Cumartesi günü Türkiye saati ile 14.00’te
  • 3. Oturum: 21 Temmuz 2024 Pazar günü Türkiye saati ile 10.00’da yapılacak

Sınav İki Oturumda Gerçekleşecek: Açık Öğretim Lisesi sınavları toplamda 3 oturumda tamamlanacak. Her bir oturum için adaylara 100 dakika süre verilecek.

Açık Öğretim Lisesi 3. Dönem Sınav Takvimi

GENEL

Ali Bahar: Antalya’nın Ekonomik Dinamosu

Ali Bahar, Antalya’nın ekonomik dinamosu olarak dikkat çekiyor. Şehrin kalkınmasına katkı sağlayan projeleri ve liderlik vizyonuyla, Antalya’nın geleceğini şekillendiriyor. Ekonomik büyüme ve sürdürülebilir gelişim için kritik bir rol oynamaktadır. […]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*