Euro 2024’te Türkiye Çeyrek Finale Yükseldi!

Euro 2024’te Türkiye, Çeyrek Finale Yükseldi!

Euro 2024'te Türkiye, Çeyrek Finale Yükseldi!

Avrupa Futbol Şampiyonası (Euro 2024) Son 16 Turu’nda Avusturya ile karşılaşan Milliler, Leipzig’te oynanan maçı 2-1 kazanarak çeyrek finale adını yazdırdı. Türkiye, 6 Temmuz’da Berlin’de Hollanda’ya karşı çeyrek final maçına çıkacak.

Euro 2024'te Türkiye Çeyrek Finale Yükseldi!

Türkiye Hollanda Maçı Bileti Nasıl Alınır?

Türkiye Hollanda Maçı Bileti Nasıl Alınır?

TFF A Millî Takımımızın 6 Temmuz 2024 Cumartesi günü TSİ 22.00’de Berlin Olimpiyat Stadyumu’nda Hollanda ile oynayacağı 2024 Avrupa Futbol Şampiyonası (EURO 2024) çeyrek final maçının bilet satışı UEFA tarafından gerçekleştirilmektedir. Bilet alımı için “Millî Takım Taraftar Kulübü Kırmızı Üyeleri” önceliklidir. Bilet alımı için gerekli olan erişim kodları 4 Temmuz 2024 Perşembe günü saat 17.00 itibarıyla başlayacaktır. Detaylar şu şekildedir:

  • Kodlar farklı hesaplar ile kullanılmayacaktır.
  • Kodlar 4 Temmuz 2024 Perşembe günü saat 17.00 ile 5 Temmuz 2024 Cuma günü saat 11.00 arasında kullanılabilecektir.

Bileti Olanlara Vize Kolaylığı!

Bileti Olanlara Vize Kolaylığı!

6 Temmuz’da Berlin Olympiastadion’da oynanacak EURO 2024 çeyrek final Hollanda – Türkiye maçına bileti olan taraftarlara vize kolaylığı sağlanacaktır. Almanya’nın Türkiye’deki Dış Temsilcilikleri platformundan yapılan açıklamaya göre:

  • Başvurular yalnızca Ankara, İstanbul ve İzmir’deki iDATA vize kabul merkezlerinde yapılmalıdır ve önceden randevu alınmasına gerek yoktur.
  • Vizenin en geç 5 Temmuz tarihinde çıkması amaçlanmaktadır.
GENEL

KPSS Puan Hesaplama ve Değerlendirme

KPSS puan hesaplama ve değerlendirme konusunda detaylı bilgiler. KPSS puanınızı hesaplamak için gerekli adımlar ve püf noktaları bu içeriğimizde bulabilirsiniz. KPSS sınav sonuçlarını nasıl değerlendireceğinizi öğrenin. […]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*