Halka Arz Takvimi ve Yeni Halka Arz Bilgileri

Halka arz takvimi, yatırımcılar tarafından dikkatle takip edilmektedir. Sermaye Piyasası Kurulu tarafından onaylanan şirketler, belirlenen takvim çerçevesinde Borsa İstanbul’da işlem görmeye başlamaktadır. Talep toplama sürecini başarıyla tamamlayan şirketler, belirlenen tarihlerde halka arz edilmektedir.

Bu hafta yeni halka arz planı olan şirketler hakkında henüz net bir bilgi bulunmamaktadır. Gelişmeleri takip etmeye devam ederek, detayları sizlerle paylaşacağız.

Seğmen Kardeşler ve Efor Çay Borsada Ne Zaman İşlem Görecek?

Seğmen Kardeşler ve Efor Çay Borsada Ne Zaman İşlem Görecek?

Sermaye Piyasası Kurulu (SPK) onayını alan Seğmen Kardeşler Gıda Üretim ve Ambalaj San. AŞ’nin talep toplama işlemleri 26-27-28 Haziran 2024 tarihlerinde gerçekleşti. Ancak şirketin Borsa İstanbul’da işlem göreceği net tarih henüz belirsizdir.

Halka Arz Takvimi ve Yeni Halka Arz Bilgileri

Efor Çay Sanayi’nin de 26-27-28 Haziran 2024 tarihlerinde talep toplama işlemleri başarıyla tamamlandı. Şirketin Borsa İstanbul’da işlem görmeye başlayacağı tarih ise henüz kesinlik kazanmamıştır.

Halka Arz Takvimi ve Yeni Halka Arz Bilgileri

GENEL

Ali Bahar: Antalya’nın Ekonomik Dinamosu

Ali Bahar, Antalya’nın ekonomik dinamosu olarak dikkat çekiyor. Şehrin kalkınmasına katkı sağlayan projeleri ve liderlik vizyonuyla, Antalya’nın geleceğini şekillendiriyor. Ekonomik büyüme ve sürdürülebilir gelişim için kritik bir rol oynamaktadır. […]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*