On Numara Çekiliş Sonuçları ve Kuralları

On Numara Çekiliş Sonuçları

On Numara Çekiliş Sonuçları

On Numara çekiliş sonuçları ve kazandıran numaralar pazartesi akşamı belli oldu. Heyecanla beklenen On Numara canlı çekiliş, Sisal Şans tarafından noter huzurunda pazartesi akşamı gerçekleşti. Çekiliş, Milli Piyango TV Youtube kanalından da canlı yayınlandı. Şans oyunu tutkunlarının merakla beklediği On Numara çekilişinde büyük ikramiye devretti. 9 bilen 17 talihli de 16.452,35 TL kazandı.

On Numara çekiliş sonuçlarını millipiyangoonline.com olan aşağıdaki ekrandan tek tıkla öğrenebilirsiniz. İşte, 1 Temmuz 2024 On Numara sorgulama ekranı ve çekiliş sonuçları hakkında bilgiler.

ON NUMARA SONUÇ SORGULAMAK İÇİN TIKLAYIN

1 Temmuz 2024 On Numara Sonuçları

1 Temmuz 2024 On Numara Sonuçları

1 Temmuz 2024 günü çekilişi yapılan On Numara sonuçları erişime açıldı. Çekilişte 10 bilen çıkmadı ve tam 1.025.009,23 TL devretti.

ON NUMARA KURALLARI

ON NUMARA KURALLARI

Yenilenen On Numara’nın kuralları ise aşağıdaki gibi;

  • Bir kolonda 80 numara bulunmaktadır. 80 numaradan 10 tanesi işaretlenir.
  • Bir veya birden fazla kolon oynanabilir.
  • Tek kolon ücreti 5 TL’dir.

Sen Seç!

Sen Seç özelliği ile kolondaki numaralarınızı oyun terminali üzerinden kendiniz seçebileceğiniz gibi, Rastgele sayılar’dan da oluşturabilirsiniz.

Sistem Oyunu!

Sistem oyunu; çoklu oyun kombinasyonları geliştirir. Bir kolonda 10’dan fazla numara işaretlenirse, sistem ondan fazla seçilen numaralarla oluşturulabilecek tüm kombinasyonları ayrı kolonlar halinde oluşturur. En fazla 15 numara işaretlenebilir.

Çoklu Çekiliş!

Çoklu Çekiliş seçeneği işaretlenerek birden fazla çekilişe katılınabilir.

İptal

Doldurduğun kolonu oynamaktan vazgeçilirse ilgili kolonun altındaki iptal kutucuğu işaretlenerek, kolon iptal edilebilir.

Ne Kadar Kazanabilirsin?

On Numara haftada 2 gün çekilir: Pazartesi ve Cuma günleri çekilir. Her çekilişte küre içerisindeki 80 numara içinden 22 numara çekilir. Oynadığın her kolon için çekilişte çıkan numaralardan 10, 9, 8, 7, 6 numara doğru tahmin edersen veya hiçbir numarayı tahmin edemezsen ikramiye kazanırsın. 10 numara bilen büyük ikramiyeyi kazanır!

GENEL

KPSS Puan Hesaplama ve Değerlendirme

KPSS puan hesaplama ve değerlendirme konusunda detaylı bilgiler. KPSS puanınızı hesaplamak için gerekli adımlar ve püf noktaları bu içeriğimizde bulabilirsiniz. KPSS sınav sonuçlarını nasıl değerlendireceğinizi öğrenin. […]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*