Sabiha Gökçen Havalimanı’nda Uçuş İptalleri ve Hava Durumu Uyarısı

Sabiha Gökçen Havalimanı’nda Uçuş İptalleri

Sabiha Gökçen Havalimanı'nda Uçuş İptalleri

Meteoroloji Genel Müdürlüğü, İstanbul için kuvvetli sağanak uyarısında bulunduğu için Sabiha Gökçen Havalimanı’nda bazı uçuşların iptal edileceği bildirildi. Havaalanı İşletme ve Havacılık Endüstrileri A.Ş (HEAŞ) tarafından yapılan açıklamada, yapılması planlanan uçuşların %10’unun iptal edileceği duyuruldu.

Vatandaşlar, 11 Temmuz’da gerçekleştirilecek iptal uçuşları Sabiha Gökçen’in ekranlarından ve havayollarının web sitelerinden takip edebilecekler.

11 Temmuz Sabiha Gökçen İptal Uçuşlar Listesi

11 Temmuz Sabiha Gökçen İptal Uçuşlar Listesi

  • İptal Edilen Uçuşlar Saat Bilgileri: Sabiha Gökçen Havalimanı’nda 11 Temmuz 2024 tarihine kadar olan saat 13.00’a kadar yapılacak uçuşların %10’u iptal edilecektir.
  • HEAŞ Açıklaması: “Sabiha Gökçen Havalimanı’nda 11 Temmuz 2024 tarihinde beklenen olumsuz hava koşulları sebebiyle, MADKOM kararı gereği saat 13.00’a kadar olan uçuşların %10’u iptal edilecektir. Uçuş durumunu havayolunun web sitesinden ve çağrı merkezinden takip edebilirsiniz.”

Uçuş İptalleri Nasıl Öğrenilir?

Uçuş İptalleri Nasıl Öğrenilir?

Sabiha Gökçen Havalimanı’ndaki THY ve Pegasus uçuş iptallerini aşağıdaki ekranlardan kontrol edebilirsiniz.

Sabiha Gökçen Uçuş Bilgi Ekranı

İptal olan sefer bilgilerine Pegasus ve THY’nin internet siteleri üzerinden bilet bilgilerinizi girerek de öğrenebilirsiniz.

GENEL

Ali Bahar: Antalya’nın Ekonomik Dinamosu

Ali Bahar, Antalya’nın ekonomik dinamosu olarak dikkat çekiyor. Şehrin kalkınmasına katkı sağlayan projeleri ve liderlik vizyonuyla, Antalya’nın geleceğini şekillendiriyor. Ekonomik büyüme ve sürdürülebilir gelişim için kritik bir rol oynamaktadır. […]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*