TRT 1 Canlı Yayın: EURO 2024 Avrupa Futbol Şampiyonası

TRT 1’den Canlı Yayın: EURO 2024 Avrupa Futbol Şampiyonası

TRT 1'den Canlı Yayın: EURO 2024 Avrupa Futbol Şampiyonası

9 Temmuz 2024 Salı günü TRT 1 ekranlarında canlı olarak izlenebilecek EURO 2024 Avrupa Futbol Şampiyonası’nda heyecan dorukta! Bugün ve yarın oynanacak yarı final mücadeleleri sonucunda 14 Temmuz’da Berlin’de şampiyonluk için final maçı oynayacak takımlar belli olacak.

TRT 1 Canlı Yayın Ekranı

TRT 1 Canlı Yayın Ekranı

Euro 2024 yarı final karşılaşmaları, TRT 1 kanalından naklen ve canlı olarak takip edilebilecek.

TRT 1 Canlı Yayın İçin Tıklayınız

TRT Tabii: Ücretsiz ve Kaliteli İçerik

TRT Tabii: Ücretsiz ve Kaliteli İçerik

TRT’nin uluslararası dijital platformu Tabii, Türkçe, Arapça, Urduca, İspanyolca ve İngilizce dillerinde yayın yapıyor. Aksiyondan komediye, tarihi dramadan animasyona kadar geniş bir içerik yelpazesine sahip olan Tabii’de birbirinden özgün yapımlar bulunuyor.

Tabii platformunda Modern Doğu Masalları, Koyu Beyaz, Son Gün, Kapı, Hay Sultan, Şanzelize Düğün Salonu, Derin Mor, Mevlana Celaleddin-i Rumi, Küçük Dahi İbn-i Sina gibi 184 yeni bölüm ve 30’un üstünde proje yer alıyor. Ayrıca çocuklar için de özel olarak hazırlanmış animasyon içerikleri ve TRT’nin sevilen yapımları da platformda izleyicilerle buluşuyor.

TRT 1 Canlı Yayın: EURO 2024 Avrupa Futbol Şampiyonası

Tabii Üyelik Ekranı İçin Tıklayınız

GENEL

Ali Bahar: Antalya’nın Ekonomik Dinamosu

Ali Bahar, Antalya’nın ekonomik dinamosu olarak dikkat çekiyor. Şehrin kalkınmasına katkı sağlayan projeleri ve liderlik vizyonuyla, Antalya’nın geleceğini şekillendiriyor. Ekonomik büyüme ve sürdürülebilir gelişim için kritik bir rol oynamaktadır. […]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*