Kaymaklı’lı Kadınların Erciyes Kayak Merkezi Keyfi

kaymakli’li-kadinlarin-erciyes-kayak-merkezi-keyfi

Kaymaklı Belediyesi sosyal belediyecilik ilkesi ile çalışmalarını sürdürüyor.

Kaymaklı Belediyesi Yerel Gündem21 Kent Konseyi, Kadın Meclisi tarafından Erciyes gezisi düzenlendi. Geziye yüze yakın kadın katılırken, Erciyes’te teleferik ve kayak keyfi yaşandı. Kaymaklı Belediye Başkanı Harun Çekiç geziye katılan kadınları Erciyes’te ziyaret ederken, bu tür özel etkinliklerle eski komşuluk ilişkilerinin, kültürel buluşmaların bilrik ve beraberliğe büyük katkılar yaptığının bilincinde olduklarını ifade etti.

Başkan Çekiç: “Gençlerimize, kadınlarımıza ve erkeklerimize özel gerçekleşecek faaliyetler ile özlemi duyulan eski günleri geri getireceğiz. Eskinin özlemi o samimiyet ve beraberlikti. Bizlerde o samimiyetle yolumuza devam edecek, birlik ve beraberliğimizle örnek bir belde olacağız. Erciyes gezimize katılan kıymetli kadınlarımıza, geziye otobüsleri ile destek veren Göreme Belediye Başkanımız değerli Ömer Eren’e, Kavak Belediye Başkanımız değerli Feridun Bağcı’ya, şoförlerimize ve personellerimize teşekkür ediyorum. ” dedi.

Haberin detayı ve fotoğraflar için tıklayınız: Kaymaklı’lı Kadınların Erciyes Kayak Merkezi KeyfiRayHaber | RaillyNewsİlk yorum yapan olun

Bir Cevap Yazın