Vali İlk Kez Kayak Yaptı Korumaları Düşmesini Engelledi

Vali İlk Kez Kayak Yaptı Korumaları Düşmesini Engelledi :Erzincan’daki Ergan Kayak Merkezi’nde ilk kez kayak yapan Vali Süleyman Kahraman’a düşmemesi için korumaları ve eğitmenler eşlik etti.


Erzincan’daki Ergan Kayak Merkezi’nde ilk kez kayak yapan Vali Süleyman Kahraman’ın düşmemesi için korumaları ve eğitmenler çaba sarf etti.

İLK KEZ KAYAK YAPAN VALİ’Yİ KORUMAK İÇİN CANLA BAŞLA ÇALIŞTILAR

Valilik Toplantı Salonunda düzenlenen Kuzeydoğu Anadolu Kalkınma Ajansı 63’üncü dönem toplantısına Erzincan Valisi Süleyman Kahraman, Erzurum Valisi Ahmet Altıparmak ve Erzincan Belediye Başkanı AK Partili Cemalettin Başsoy, KUDAKA Yönetim Kurulu üyeleri katıldı. Toplantıya katılanlar Ergan Dağı Kayak Merkezine giderek kayak yaptı. Erzurum Valisi Ahmet Altıparmak telesiyejle zirveye çıkıp kaymaya başlarken Erzincan Valisi Süleyman Kahraman ve Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy acemi parkurunda kaldı. İlk kez kayak yapan Vali Süleyman Kahraman’ın düşmemesi için kayak hocaları ve korumaları çaba sarfetti.

“BİZ KAYAK YAPARSAK, VATANDAŞLARI TEŞVİK ETMİŞ OLURUZ”

Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy, ilk kez kaydığını belirtirken Vali Süleyman Kahraman ise daha önce kızakla kaydığını anımsattı. Vali Kahraman, “Daha önce kızakla kaymıştım. Kayak sporu çok önemli. Biz de bu şekilde kayak yaparsak, vatandaşlarımızı da teşvik etmiş oluruz. Tüm hemşehrilerimizi burada spor yapmaya davet ediyoruz” diye konuştu.