Palandöken kayak merkezi yılbaşı tatiline hazır

Palandöken kayak merkezi yılbaşı tatiline hazır :Yılbaşı tatiline az bir süre kala Palandöken Kayak Merkezinde Otellerde doluluk oranı yüzde yüzlere ulaştı.

5 Aralık tarihiyle Türkiye’de en erken kayak sezonunun açıldığı Palandöken’de, Yılbaşı hazırlıkları sürüyor. Suni karlama sistemiyle pistler en güzel seviyeye getirilirken ışıklandırma sayesinde de gece kayağı yapılması imkanı sunuluyor.

Palandöken’deki tüm otellerde değişik yılbaşı programları organize edilecek.

Polat Renaıssance Oteli Genel Müdürü Bora Kanber, yılbaşı öncesinde doluluk oranının yüzde yüzlere ulaştığını ifade ederek, “Bu sene Polonya’dan, Rusya ve Ukrayna’dan taleplerimiz oldukça fazla. Palandöken’deki hemen hemen tüm otellerde doluluk oranı yüzde yüz. Misafirlerimizin güzel bir yılbaşı geçireceklerini umuyoruz” dedi.

GENEL

Muharrem Ayı ve Aşure Günü

Muharrem ayı, İslami takvimde önemli bir aydır ve Aşure Günü bu ayın onuncu günü kutlanır. Aşure Günü, birçok Müslüman toplumunda önemli bir geleneksel tatil günü olarak kabul edilir ve genellikle aşure çorbası pişirilir ve paylaşılır. […]

GENEL

24 Haziran 2024 Akaryakıt Fiyatları

24 Haziran 2024 tarihinde akaryakıt fiyatları ne olacak? Bu içerikte 24 Haziran 2024 tarihine dair akaryakıt fiyatları hakkında detaylı bilgileri bulabilirsiniz. Akaryakıt sektöründeki son gelişmeleri öğrenmek için tıklayın. […]