Erciyes’te Gerçekleştirilen Red Bull Kar Havuzu’na Büyük İlgi

Erciyes’te geleneksel hale gelen Red Bull Kar Havuzu yarışları hafta sonu yapıldı. Yarışmaya katılanlar farklı kostümlerle buz gibi suya atladılar. Yarışmacılara ünlü isimlerden oluşan jüri üyeleri puan verdi.

Kayseri Büyükşehir Belediyesi’nin yatırımlarıyla dünyanın sayılı kayak merkezlerinden olan Erciyes Kış Turizm Merkezi, her hafta sonu eğlenceli etkinliklere de ev sahipliği yapıyor. Erciyes’te gerçekleştirilen Red Bull Kar Havuzu yine birbirinden ilginç anlara sahne oldu. Yaratıcılık ve cesaretin sınandığı yarışmaya birbirinden ilginç kostümlerle 30 takım katıldı. Katılan yarışmacılar arasında Ünlü Youtuberlar Buğra Akpınar, Alper Rende ve Mervan Tepelioğlu ile Gazeteci Serkan Ocak da vardı.

İlginç kostümleriyle atlayışlar yapan yarışmacılara Modacı Zeynep Tosun, Sunucu Yasemin Şefik, Survivor Şampiyonu Ogeday Girişken, Yaşam Koçu Ayşe Tolga, Oyuncu Yunus Günçe, Gazeteci Zeynep Üner, Gazeteci Özlem Kotan, Gazeteci Mehmet Coşkundeniz ve Kayseri Erciyes A.Ş.Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Murat Cahid Cıngı’dan oluşan jüri üyeleri puan verdi.

Yarışmanın birinciliğini ‘Herkül-Ejderha Katili’ kostümüyle katılan yarışmacı elde etti. Yarışma sonunda dereceye girenlere ödülleri verildi. Erciyes A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Murat Cahid Cıngı, Erciyes’in uluslararası kalitede bir kayak merkezi olduğunu ve farklı aktivitelere ev sahipliği yaptığını söyledi. Kar havuzu etkinliğinin de artık geleneksel hale geldiğini ifade eden Cıngı, etkinliğe Türkiye’nin farklı bölgelerde katılım olduğunu kaydetti.

Günceleme tarihi: 18/02/2019

İlgili Reklamlar

İlk yorum yapan olun