Şanlıurfa’da Özel Halk Otobüsleri Dezenfekte Edildi

Büyükşehir Belediyesi, BELSAN A.Ş bünyesinde hizmet veren toplu taşıma araçlarının ardından özel halk otobüslerini de dezenfekte etti. Gece başlayan çalışmalar sabah saatlerine kadar devam ederken uygulama düzenli aralıklarla sürecek.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül’ün talimatlarıyla il genelinde devam eden dezenfekte çalışmaları sürüyor.

Seferlerini tamamlayarak Toplanma Merkezine gelen özel halk otobüsleri, Büyükşehir Belediyesinin özel antibakteriyal kıyafetli maskeli ve eldivenli personeli tarafından teker teker dezenfekte edildi. Dezenfekte solüsyonu içeren ve ince püskürtme tekniği kullanan ULV cihazıyla yapılan uygulamalarda 130 toplu taşıma aracında tüm detaylar gözden geçirildi.

ÖZEL HALK OTOBÜSÜ ŞÖFÖRLERİNDEN BÜYÜKŞEHİR’E TEŞEKKÜR

Halk sağlığına yönelik yaklaşımından dolayı Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül’e ve Büyükşehir ekiplerine teşekkür eden şoförler, ekiplerin tüm araçlarda hijyen çalışması yürüttüğünü söyledi.

BÜYÜKŞEHİR TEDBİRİ ELDEN BIRAKMIYOR; İŞTE DEZENFEKTE EDİLEN ALANLAR

“Panik Yok; Tedbir Var” ilkesi ile il genelinde çalışmalarını sürdüren Büyükşehir Belediyesi şu ana dek Şanlıurfa’daki şu alanlarda dezenfekte çalışmalarını sürdürdü: Toplu taşımada tüm toplanma merkezleri, tüm duraklar, tüm toplu taşıma araçları, şehirler arası otobüs terminali, GAP Havalimanı, Hz. İbrahim Makamı, Dergah Camii, Ulu Camii, Hz. Eyyub Sabır Makamı, Büyükşehir Belediyesi tüm hizmet binaları, Büyükşehir Belediyesi bünyesindeki tüm sosyal tesisler, Mehmet Akif İnan Konferans Salonu, Gıda Tarım ve Hayvancılık İlçe Müdürlüğü, Ziraat Bankası, Şanlıurfa Müzesi Müdürlüğü, Haleplibahçe Mozaik Müzesi, Belediye Meclis Salonu, Muhtarlar Odası, Tapu ve Kadastro Müdürlüğü, Eyyübiye Gıda Tarım ve Hayvancılık İlçe Müdürlüğü, Haliliye Gıda Tarım ve Hayvancılık İlçe Müdürlüğü ile vatandaşların yoğunlukta kullandığı tüm ortak alanlar.

BELİRLENEN ALANLAR BİR KEZ DEĞİL DÜZENLİ ARALIKLARLA DEZENFEKTE EDİLİYOR

Büyükşehir Belediyesi uygulaması çerçevesinde çalışma takvimi çıkartarak tüm belirlenen bölgelerin belirli aralıklarla dezenfekte edilmesini sağlıyor. Özellikle ortak kullanım alanlarında daha da etkisini gösteren çalışmalarda alanların hassasiyetine göre belirli sıklıklarla aynı uygulama tekrar ediliyor.

GENEL

KPSS Puan Hesaplama ve Değerlendirme

KPSS puan hesaplama ve değerlendirme konusunda detaylı bilgiler. KPSS puanınızı hesaplamak için gerekli adımlar ve püf noktaları bu içeriğimizde bulabilirsiniz. KPSS sınav sonuçlarını nasıl değerlendireceğinizi öğrenin. […]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*