220 Bin Kişi Olympos Teleferik İle Zirveye Çıktı

220 Bin Kişi Olympos Teleferik İle Zirveye Çıktı
220 Bin Kişi Olympos Teleferik İle Zirveye Çıktı

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Olympos Teleferik yıl sonu gecesine katıldı. Shakespeare Kafede düzenlenen geceye, Belediye Başkanı Topaloğlu’nun yanı sıra, Olympos Teleferik Genel Müdürü Haydar Gümrükçü ve teleferik personeli katıldı.

Başkan Topaloğlu yaptığı açıklamada, Olympos Teleferik’in Kemer bölgesinde alternatif turizmin en güzel örneklerinden olduğunu söyledi.

Topaloğlu, teleferiğin bölge turizmine büyük katkı sağladığına vurgu yaparak, “Her yıl olduğu gibi bu sene de çok sayıda misafir teleferikle zirveye çıktı. 2 bin 365 metre yükseklikteki Tahtalı Dağı’na çıkan yerli ve yabancı misafirler, Kemer ve Antalya manzarasını görüntüleyerek eğlendi. Burası uluslararası bir çok organizasyona da destek veriyor. Milyonlarca izlenirliliği olan Sea To Sky Enduro Motosiklet Yarışları ve Run To Sky Yarışlarına büyük destek veriyor. Desteklerinden dolayı Olympos Teleferik yönetimine ve teleferik genel müdürümüz Haydar Gümrükçü’ye telef teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

220 bin misafir zirveye çıktı

Olympos Teleferik Genel Müdürü Gümrükçü ise düzenlenen geceye katılarak kendilerini onurlandıran Başkan Topaloğlu’na teşekkür etti.

Teleferik olarak turizm anlamında Kemer bölgesine büyük katkı sağlayan bir tesis olduklarına değinen Gümrükçü, “Bu yıl zirveye 220 bin misafirimiz çıktı. Pandemiye rağmen bu sayı oldukça iyi. Kemer Belediyesinin de turizme yaptığı katkılar çok önemli. Turizm anlamında güzel çalışmalar yapıyor. Uluslararası organizasyonlara büyük destek veriyoruz. Bu konuda da bize destek olan ve gecemize katılan Kemer Belediye Başkanımız Necati Topaloğlu’na teşekkür ediyorum.” ifadelerine yer verdi.

Günceleme tarihi: 15/12/2021

İlgili Reklamlar

İlk yorum yapan olun