Erkan Yolaç Kimdir?

Erkan Yolaç, 24 Şubat 1935 tarihinde Kırklareli ilinin Babaeski ilçesine bağlı Alpullu Şeker Fabrikası’nın revirinde doğmuştur. Annesi Hikmet Hanım, babası Mehmet Yolaç Edirne’lidir. Yolaç, Saint Joseph Lisesi’nde başladığı eğitimine Kastamonu Lisesi’nde devam etmiş ve Güzel Sanatlar Akademisi’nden iç mimar olarak mezun olmuştur.

Kariyeri ve Başarıları

Kariyeri ve Başarıları

Erkan Yolaç, sunuculuk kariyerine Belediye Fen Dairesi’nde duyuru okuyarak başlamıştır. Daha sonra Ankara Radyosu’nda görev almış ve televizyon dünyasına adım atmıştır. En çok “Evet Hayır” yarışması ile bilinen Yolaç, Türkiye’nin sevilen sunucularından biri olmuştur.

Aile Hayatı ve Kişisel Yaşamı

Aile Hayatı ve Kişisel Yaşamı

1976 yılında Türkiye güzeli Asuman Tuğberk ile evlenen Erkan Yolaç’ın Göksu adında bir kızı ve Mehmet adında bir oğlu bulunmaktadır. Aile, Tekirdağ’daki yazlık evlerinde bir araya gelerek mutlu bir yaşam sürdürmüştür. Oğlu ve kızı evlenip Amerika’ya yerleşmişlerdir.

Erkan Yolaç Kimdir?

GENEL

24 Haziran 2024 Akaryakıt Fiyatları

24 Haziran 2024 tarihinde akaryakıt fiyatları ne olacak? Bu içerikte 24 Haziran 2024 tarihine dair akaryakıt fiyatları hakkında detaylı bilgileri bulabilirsiniz. Akaryakıt sektöründeki son gelişmeleri öğrenmek için tıklayın. […]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*