20 Haziran Süper Loto Çekiliş Sonuçları

20 Haziran Süper Loto çekiliş sonuçları Perşembe akşamı açıklandı. Haftanın 3 günü düzenlenen Süper Loto çekilişinde büyük heyecan yaşandı. Milli Piyango TV YouTube kanalından saat 21:30’da gerçekleşen çekilişte 6 bilen çıkmayınca büyük ikramiye devretti. Ayrıca, 5 bilen 17 kişi 78.007,00 TL kazandı. Çekiliş sonuçlarını ve bilet sorgulamalarını aşağıdaki ekran üzerinden öğrenebilirsiniz. İşte, 20 Haziran Süper Loto sonucu sorgulama ekranı ve ayrıntılar.

Süper Loto Çekiliş Sonuçları

Süper Loto Çekiliş Sonuçları

Süper Loto’nun 20 Haziran çekilişinde, 6 bilen çıkmayınca tam 107.565.228,69 TL devretti. Çekiliş sonuçları Milli Piyango Online ekranı üzerinden yayınlandı.

20 Haziran Süper Loto Çekiliş Sonuçları

 • BİLET NUMARASI İLE SÜPER LOTO SONUCU SORGULAMA EKRANI: Tıklayınız

Süper Loto çekiliş sonuçları ile ikramiye sorgulamaları Milli Piyango Online üzerinden yayınlandı. Bilet seri numarası ile kazancınızı online öğrenebilirsiniz.

Süper Loto Kuralları

Süper Loto Kuralları

Süper Loto, 1 ile 60 sayı arasından 6 adet sayının bilinmesine dayanan bir oyundur. En az 2, en fazla 6 adet sayıyı doğru tahmin ederek farklı miktarlarda ikramiye kazanabilirsiniz.

 • Kazanma Oranları:
  • 6 bilen: Kazanan kombinasyonun 6 numarası doğru tahmin edilmelidir.
  • 5 bilen: Kazanan kombinasyonun 5 numarası doğru tahmin edilmelidir.
  • 4 bilen: Kazanan kombinasyonun 4 numarası doğru tahmin edilmelidir.
  • 3 bilen: Kazanan kombinasyonun 3 numarası doğru tahmin edilmelidir.
  • 2 bilen: Kazanan kombinasyonun 2 numarası doğru tahmin edilmelidir.

Süper Loto’yu online oynamak için www.millipiyangoonline.com adresini ziyaret edebilir veya en yakın Milli Piyango satış bayisinden oynayabilirsiniz. Çekilişler her hafta Salı, Perşembe ve Pazar günleri yapılır. Oynadığınız her kolon sadece 10 TL’dir. 18 yaşından büyük herkes Süper Loto oynayabilir.

20 Haziran Süper Loto Çekiliş Sonuçları

GENEL

Ali Bahar: Antalya’nın Ekonomik Dinamosu

Ali Bahar, Antalya’nın ekonomik dinamosu olarak dikkat çekiyor. Şehrin kalkınmasına katkı sağlayan projeleri ve liderlik vizyonuyla, Antalya’nın geleceğini şekillendiriyor. Ekonomik büyüme ve sürdürülebilir gelişim için kritik bir rol oynamaktadır. […]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*