TABİİ İLE EURO 2024 YARI FİNAL MAÇLARI NASIL İZLENİR?

Özellikle bu akşam ve yarın gerçekleşecek EURO 2024 yarı final maçlarını internet üzerinden izlemek isteyenler, TRT’nin dijital platformu TABİİ’yi tercih ediyor. Ancak TABİİ’nin ücretli mi, nasıl üye olunur gibi detaylar hakkında bilgi sahibi olmak önemli. İşte, TABİİ ile ilgili merak edilenler:

TABİİ NASIL İZLENİR, ÜCRETLİ Mİ, ŞİFRELİ Mİ?

TRT’nin dijital platformu TABİİ ücretsiz olarak izlenebilmektedir. TABİİ’ye üye olmak için internet sitesinden kayıt oluşturmanız yeterli olacaktır. Aşağıdaki linke tıklayarak TABİİ’ye üye olabilirsiniz:

TABİİ CANLI YAYIN VE ÜYELİK EKRANI İÇİN TIKLAYIN

TABİİ NEDİR?

TRT’nin uluslararası dijital platformu TABİİ, Türkçe, Arapça, Urduca, İspanyolca ve İngilizce dil seçenekleri ile yayın yapmaktadır. Platform, aksiyon, komedi, tarihi drama, animasyon gibi çeşitli içerikleri bünyesinde barındırmaktadır. Özgün yapım projeleri arasında Modern Doğu Masalları, Koyu Beyaz, Son Gün, Kapı, Hay Sultan, Şanzelize Düğün Salonu, Derin Mor, Mevlana Celaleddin-i Rumi, Küçük Dahi İbn-i Sina, Akif, Şebeke, Adalet, Aşkımız Yeter, Dayton ve Yangın Günleri gibi toplamda 184 yeni bölüm ve 30’un üstünde proje bulunmaktadır. Ayrıca çocuklar için animasyon içeriklerine de platformda yer verilmektedir. TRT’nin sevilen yapımları da TABİİ’de izleyicilerle buluşmaktadır.

GENEL

Ali Bahar: Antalya’nın Ekonomik Dinamosu

Ali Bahar, Antalya’nın ekonomik dinamosu olarak dikkat çekiyor. Şehrin kalkınmasına katkı sağlayan projeleri ve liderlik vizyonuyla, Antalya’nın geleceğini şekillendiriyor. Ekonomik büyüme ve sürdürülebilir gelişim için kritik bir rol oynamaktadır. […]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*