Kayseri’nin zirvesi Erciyeste Teröre Lanet Yağdı

Kayseri’nin zirvesi Erciyeste Teröre Lanet Yağdı :Kayseri’de yaşanan hain terör Kayseri’nin zirvesi olan Erciyes’te de lanetlendi. Yüzlerce kayakçı, Türk bayrakları ve pankartlarla kayarak teröre tepki gösterdi.

Hain terör örgütüne bir tepki de zirveden geldi. Kayseri Büyükşehir Belediyesi Erciyes A.Ş. tarafından Erciyes-Tekir bölgesinde yapılan teröre tepki eylemine binin üzerinde kayakçı katıldı. Türk Bayraklarıyla hep birlikte kaymaya başlayan kayakçılar, “Terörü Lanetliyoruz, Kayseri ve Türkiye’nin Başı Sağ Olsun”, “Kınalı Kuzulara Kıyanlar Siz İnsan Değilsiniz”, “Ne Yaparsanız Yapın, Biriz, İriyiz, Diriyiz” yazılı pankartlar taşıdılar.

Kayseri’deki tüm kayak kulüplerinin katılımıyla yapılan eylemde şehitlerimiz için saygı duruşunda bulunularak İstiklal Marşı okundu. Eylem Kuran-ı kerim’in okunması ve duayla sona erdi.

GENEL

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü, Türkiye’nin milli birlik ve beraberlik ruhunu hatırlattığı, demokrasiye sahip çıkmayı ve vatan sevgisini vurguladığı önemli bir gündür. Bu gün, milletin birlik ve beraberlik içinde demokrasiye sahip çıkışını simgeler. […]

GENEL

2024 YKS Sonuçları ve Puan Hesaplama

2024 YKS sonuçları ve puan hesaplama ile ilgili en güncel bilgileri bu içerikte bulabilirsiniz. Yükseköğretim Kurumları Sınavı’na (YKS) dair detaylı bilgiler ve puan hesaplama yöntemleri burada! YKS sonuçları ve puanları hakkında merak ettiklerinizi öğrenin. […]