1 Nisan Çılgın Sayısal Loto Sonuçları ve Nasıl Oynanır?

1 Nisan Çılgın Sayısal Loto Sonuçları Açıklandı

1 Nisan Çılgın Sayısal Loto Sonuçları Açıklandı

1 Nisan Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonuçları ve kazandıran numaralar belli oldu. Şans oyunu tutkunlarının merakla beklediği Çılgın Sayısal Loto çekilişi 1 Nisan Pazartesi günü saat 21:30’da noter huzurunda Milli Piyango TV Youtube kanalından ve hurriyet.com.tr’den canlı yayınlandı. Canlı çekilişte büyük ikramiye devretti. 5 bilen 4 talihli de 321.139,35 TL’nin sahibi oldu. Çılgın Sayısal Loto sonuçlarını millipiyangoonline.com’dan ve aşağıdaki ekrandan öğrenebilirsiniz. İşte, bu akşamki Çılgın Sayısal Loto sonucu online sorgulama ekranı ve kazandıran numaralar.

1 Nisan Çılgın Sayısal Loto Sonuçları ve Nasıl Oynanır?

Çılgın Sayısal Loto Nasıl Oynanır?

Çılgın Sayısal Loto Nasıl Oynanır?

Çılgın Sayısal Loto, 1’den 90’a kadar olan sayılar arasından 6 tanesini seçerek kolon oluşturmana dayalı bir oyundur. Kolonlarında en az 2, en fazla ise 6 adet sayı bilirsen farklı miktarlarda ikramiye kazanabilirsin.

  • “6 bilen”: Kazanan kombinasyonun 6 numaranın tamamının doğru tahmin edildiği kombinasyonlardır. 6 bilenler büyük ikramiyeyi kazanır.
  • “5+1 bilen”: Kazanan kombinasyonun 5 numarasının doğru tahmin edildiği ve 6’ıncı numaranın “Joker” numarasına eşit olduğu kombinasyonlardır.
  • “5 bilen”: Kazanan kombinasyonun 5 numarasının doğru tahmin edildiği ancak 6’ıncı numaranın “Joker” numarasından farklı olduğu kombinasyonlardır.
  • “4 bilen”: Kazanan kombinasyonun 4 numarasının doğru tahmin edildiği kombinasyondur.
  • “3 bilen”: Kazanan kombinasyonun 3 numarasının doğru tahmin edildiği kombinasyonlardır.
  • “2 bilen”: Kazanan kombinasyonun 2 numarasının doğru tahmin edildiği kombinasyonlardır.

Çılgın Sayısal Loto çekilişleri her hafta Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi günleri yapılır. Çılgın Sayısal Loto çekilişlerini Milli Piyango TV üzerinden canlı olarak izleyebilirsin.

1 Nisan Çılgın Sayısal Loto Sonuçları ve Nasıl Oynanır?

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*