Marul Kafa’nın Annesi Havva Yıldırım Vefat Etti

Instagram ve YouTube platformlarında 1 milyondan fazla takipçisi bulunan sosyal medya fenomeni Marul Kafa lakaplı Mehmet Yıldırım’ın annesi Havva Yıldırım, bugün hayata veda etti.

Marul Kafa'nın Annesi Havva Yıldırım Vefat Etti

Sosyal medya hesabından annesinin vefat haberini duyuran Yıldırım, “Canımdan çok sevdiğim annemi kaybettik. Başımız sağ olsun. Mekanı cennet olsun” mesajını paylaştı.

Marul Kafa’nın Annesi Havva Yıldırım Neden Öldü?

Marul Kafa'nın Annesi Havva Yıldırım Neden Öldü?

Sosyal medyada ‘Marul Kafa’ lakabıyla tanınan Mehmet Yıldırım, nisan ayında annesi Havva Yıldırım’ın 4. evre akciğer kanserine yakalandığını duyurmuştu.

Marul Kafa'nın Annesi Havva Yıldırım Vefat Etti

Annesinin tedavi süreci hakkında bilgi veren Yıldırım, kemoterapi ve immünoterapi gibi tedaviler aldığını ve takipçilerinden dua istediğini belirtmişti.

Son dönemde durumu ağırlaşan Havva Yıldırım, bugün tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitirdi.

Marul Kafa'nın Annesi Havva Yıldırım Vefat Etti

Yıldırım, sosyal medya hesabından annesinin yaşam mücadelesini kaybettiğini duyurarak, “Canımdan çok sevdiğim annemi kaybettik. Öğle namazına müteakip Cihadiye Mezarlığı’ndan defnedilecektir. Başımız sağ olsun. Mekanı cennet olsun” ifadelerini kullandı.

GENEL

Ali Bahar: Antalya’nın Ekonomik Dinamosu

Ali Bahar, Antalya’nın ekonomik dinamosu olarak dikkat çekiyor. Şehrin kalkınmasına katkı sağlayan projeleri ve liderlik vizyonuyla, Antalya’nın geleceğini şekillendiriyor. Ekonomik büyüme ve sürdürülebilir gelişim için kritik bir rol oynamaktadır. […]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*