POMEM Sınav Giriş Yerleri ve Tarihleri Açıklandı

POMEM sınav giriş yerleri ve tarihleri netlik kazandı. Polis Akademisi Başkanlığı tarafından yapılan duyuruda, “31. Dönem POMEM mülakat sınavına katılacak adayların sınav yeri ve tarihleri açıklandı.” denildi. Ön başvuruları olumlu sonuçlanan adaylar, 31. Dönem POMEM giriş belgesini e-Devlet üzerinden “Polis Akademisi Sınav Giriş Bilgisi Sorgulama” ekranından e-Devlet şifresi ve T.C. kimlik numaraları ile edinebilecekler.

POMEM Sınav Belgesi Nasıl Alınır?

POMEM Sınav Belgesi Nasıl Alınır?

31. Dönem POMEM Mülakat Sınavına Katılacak Adayların Sınav Yeri ve Tarihleri için beklenen duyuru geldi. Adaylar, sınav tarihlerini, T.C. kimlik numaraları ve e-Devlet şifreleri ile ais.pa.edu.tr internet adresinden sorgulayarak öğrenebilirler. Sınav giriş belgesi posta yoluyla gönderilmeyecek, internet üzerinden duyurulacaktır.

  • Adaylar sınav merkezine girişte cep telefonu, ses ve görüntü kayıt cihazı, kesici-delici alet, yanıcı-parlayıcı madde, yaka rozeti ve benzeri eşyaları bulundurmamalıdır.
  • Sınav merkezinde emanet kabul edilmeyecektir.

Sınav Giriş Yeri Öğrenme Ekranı

Sınav Giriş Yeri Öğrenme Ekranı

31. Dönem POMEM mülakat sınavı yerleri ve tarihlerini kolayca öğrenmek için aşağıdaki ekranı kullanabilirsiniz.

POMEM Sınav Giriş Yerleri ve Tarihleri Açıklandı

POMEM Sınav Giriş Belgesi İçin Tıklayınız

POMEM Mülakatları Ne Zaman?

POMEM Mülakatları Ne Zaman?

POMEM mülakat tarihleri, Polis Akademisi Başkanlığı tarafından yayınlanan sınav giriş belgesinde yer almaktadır.

GENEL

Ali Bahar: Antalya’nın Ekonomik Dinamosu

Ali Bahar, Antalya’nın ekonomik dinamosu olarak dikkat çekiyor. Şehrin kalkınmasına katkı sağlayan projeleri ve liderlik vizyonuyla, Antalya’nın geleceğini şekillendiriyor. Ekonomik büyüme ve sürdürülebilir gelişim için kritik bir rol oynamaktadır. […]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*